Hakkımızda

3B Kurumsal Danışmanlık ve İnsan Kaynakları Ltd. Şti.

Hakkımızda

Uluslararası yatırımcılar için cazibe merkezi olmaya devam eden ülkemizde, günden güne büyüyen yabancı yatırım ve bu büyümeyi destekleyen kanunlar çerçevesinde yabancı yatırımcıların ülkemizde ihtiyaç duyacağı kurumsal desteği sağlayarak gerek finans ve gayrimenkul, gerek diğer sektörel nitelikteki yatırımlarında, yabancı yatırımcılara destek ve yol gösterici olmak düşüncesi ile firmamız 2006 senesinde Ankara’da faaliyete geçmiştir. 2006 yılından bugüne kadar, müşterilerimizin menfaatlerini ön planda tutarak, güvenilir, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, her biri konularında uzman danışman ekip arkadaşlarımız ile Türkiye’de farklı sektörlerde faaliyet gösteren yabancı ve yerli sermayeli çok sayıda şirkete ve yabancı yatırımcıya Ülkemizde karşılaştıkları sorunlarında çözüm ortağı olduk ve olmaya devam ederek ülkemiz ekonomisine katma değer sağlıyor olmaktan gurur duymaktayız.

Neden Biz ?

7/24 Destek
Mevcut işlemleriniz ile ilgili tüm gelişmelerden sizi anlık olarak haberdar etmenin yanı sıra, kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldıracak uzman kadromuza 7/24 telefon ve mail yolu ile ulaşma imkanı sadece Proinfo Danışmanlıkta.

Profesyonel Kadro
Müşterilerimizin menfaatlerini ön planda tutarak, güvenilir, kaliteli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren, her biri konularında uzman danışman ekip arkadaşlarımız ile sizlere sektördeki en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Sadece siz değerli müşterilerimizin bizi bir adım daha ileriye taşıyacağının bilinciyle sizlere hizmet vermekteyiz.

Güncel ve Güvenilir Bilgi
Ankara merkezli bir firma oluşumuz başvuru dosyalarınızı yetkili kurumlara, bizzat elden teslim etmemize ve dosyanızı inceleyen ilgili kişilerle birebir görüşerek işlem süresini kısaltmamıza imkan sağlamanın yanı sıra, mevzuatta ve uygulamadaki yenilikler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Para ve zaman kayıplarınızı ortadan kaldırıyoruz.
İçinden çıkılamayan mevzuat bilgilerini bir tarafa bırakarak mevcut durumunuzda sizin için en uygun işlemin tespitini yaparak mümkün olan en kısa sürede sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz. Bizi yetkilendirmeniz halinde yetkili kuruma başvurunuzu, evrak tesliminizi ve vatandaşlık başvuruşunuz sonuçlanana kadarki süreç boyunca dosya takibinizi gerçekleştirerek zaman ve para kayıplarınızın önüne geçiyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’ye finansal yatırım yapan şirketlerin ve özel kişilerin, bu süreçte ülkemizde yaşadıkları ve yaşayacakları problemleri ortadan kaldırarak, ihtiyaçlarının karşılanmasında çözüm ortağı olmak. Kendilerine uzun vadede hizmet sağlayarak yabancı yatırım ve vatandaşlık danışmanlığı konusunda Türkiye’de akla gelen ilk firmalar arasında yerimizi alarak, ülkemizin ekonomik gelişimine katkı sağlamak.

Misyonumuz

Ülkemize yapılan yabancı yatırımın ve bu yatırımın destekçisi olan Devlet Kurumlarımızın yabancı yatırımcıya ulaşma süreçlerini hızlandırmak, yabancı yatırımcının ülkemizde yatırımı yaparken ve başvuru sırasında yaşayacağı problemlerini ortadan kaldırarak, tecrübemiz ve güncel mevzuat bilgimiz doğrultusunda, devlet kurumlarında gerçekleştirecekleri işlemleri sırasında doğru bilgiye en kısa sürede ulaşmalarına yönelik danışmanlık hizmetini sağlayarak zaman, para ve iş gücü kayıplarını önlemek.

Kimler Türk Vatandaşı olabilir?

  • En AZ 250.000 Amerikan Doları karşılığı taşınmazı tapu kayıtlarında üç yıl satılmaması şerhi koyulmak şartıyla satın alanlar Türk Vatandaşı olabilir
  • En AZ 500.000 Amerikan Doları tutarında mevduatını üç yıl tutma şartıyla Türkiye’de faaliyet gösteren bankalara yatıranlar Türk Vatandaşı olabilir
  • En AZ 500.000 Amerikan Doları tutarında devlet borçlanma araçlarını üç yıl tutmak şartıyla satın alanlar Türk Vatandaşı olabilir
  • En AZ 500.000 Amerikan Doları tutarında gayrimenkul yatırım fonu katılma payı veya sermayesi yatırım fonu katılma payını en az üç yıl elinde tutma şartıyla satın alanlar Türk Vatandaşı olabilir
  • İşletmelerinde en az 50 Türk personel istihdamı yapanlar Türk Vatandaşı olabilir
  • En AZ 500.000 Amerikan Doları sabit sermaye yatırımı gerçekleştirenler Türk Vatandaşı olabilir
bekirbahadirHakkımızda